Здавна бібліотеки є освітніми та культурними центрами для всіх людей – від мала до велика. Із настанням ери інформаційних технологій бібліотека, з одного боку, отримала серйозний виклик, а з іншого – можливість використовувати інновації та стати сучасною й конкурентоспроможною. Саме тому на базі Татарбунарської центральної районної бібліотеки в минулому році був створений медіацентр, що став комфортним місцем проведення пізнавальних лекцій, творчих вечорів, семінарів та інших цікавих заходів.

Нещодавно у затишній залі медіацентру відбулася тепла зустріч працівників районної, міської, сільських та шкільних бібліотек, а також вчителів історії, представників Татарбунарського історико-краєзнавчого музею з Олександром Дубовим. Він приділяє увагу освіті та вихованню підростаючого покоління, долучається до культу

ливою місією. Він передав нашій бібліотеці 58 книг, що мають неабияку історичну та матеріальну цінність, адже усі подаровані примірники видані понад 100 та 200 років тому. Серед них чимало духовних праць, історичних книг та художніх творів. Найповажнішою за віком є «Минея. Місяць. Март» 1776 року видання.

«Я вирішив поділитися книгами з бібліотеки, яка у мене дуже велика і постійно поповнюється. Хочу зазначити, що й надалі робитиму це. Мені дуже цікаво з вами працювати. Не все нове і зручне завжди корисне. Наприклад, електронні книги та смартфони, які наші діти так швидко освоюють. Я впевнений, що через кілька років усі переконаються в тому, наскільки це шкідливо для здоров’я. А ось те, що пройшло випробування століттями, – це книги. Вони залишаються безцінним і корисним скарбом для наших дітей та наступних поколінь.

Такі старовинні книги підтримають імідж бібліотеки. Але я хотів би сприяти і тому, щоб книжкові полиці поповнювалися й новими книгами, які будуть цікаві читачеві та зроблять бібліотеку сучасною і затребуваною», – підкреслив Олександр Дубовий.

Гість цікавився трудовими буднями та проблемами бібліотекарів, дякував їм за їх нелегку працю, яка часто-густо тримається виключно на ентузіазмі. Разом зробити бібліотеки сучасними та цікавими для молоді та дітей, які у час розвитку інтерактивних технологій не дуже поспішають взяти до рук друковану книгу. Він попросив скласти реєстр бібліотек Татарбунарського району та дізнатися, які книги бажають бачити на полицях читачі. Він пообіцяв нам всебічну підтримку, зокрема в оновленні бібліотечного фонду.

Від іменні колег висловлюю вдячність за небайдужість до бібліотечної галузі та сприяння у її розвитку. Окрема подяка – за дорогоцінні подарунки, адже далеко не кожна бібліотека має в своєму фонді такі унікальні видання.