Зазначається, що роботи в операційних акваторіях морських портів плануються таким чином, щоб не уповільнювався процес обробки вантажів. Про це повідомляє Бессарабія.UAUA з посиланням на Адміністрацію Морських Портів України.

На сьогодні, згідно з інформацією АМПУ, в Ізмаїльському порту на завершальній стадії знаходяться заплановані на 2022 рік роботи з відновлення паспортних глибин в операційній акваторії. За оперативними даними виконано вже 90,7% від плану.

Також в активній фазі знаходиться процес роботи з днопоглиблення в акваторії порту міста Рені. Як повідомили в державній установі, наразі в Рені виконано 19% від запланованого обсягу.

«Від початку повномасштабного російського вторгнення саме порти Дунаю стали основними морськими торговельними воротами держави. Завдяки ефективній співпраці з партнерами з Румунії та запровадженню практики прозорого планування суднозаходів тримаємо високий темп обробки вантажів. Бачимо запит від учасників ринку морських перевезень на збільшення транзитного потенціалу дунайських портів і виконуємо його. Кінцева мета – оптимізація логістичної складової стратегічних експортних та імпортних операцій та збільшення обсягів перевалки вантажів», – підкреслив очільник АМПУ Олексій Востріков.