Бессарабия.ua

Цікавитесь нами? Сайт «БессарабiЯ.UA» — принципово новий інформаційний ресурс, який відображає у своїх публікаціях життя як півдня Одеської області – Ізмаїла, Рені, Кілії, Болграда, Арцизу, Сарати, Татарбунар, Тарутино, Білгорода-Дністровського, так і всієї України. Несхожим на більшість українських інтернет-видань його роблять наші ПРАВИЛА.

Якщо інші ресурси пишаються оперативною подачею своїх повідомлень, то ми заявляємо, що наші новини не тільки найсвіжіші, а й повніші. І це наше перше правило! Повними повідомлення роблять два фактори. Перший – це сумлінність журналістів, які, перш ніж опублікувати інформацію, дізнаються подробиці та деталі події, що відбулася. Другий фактор – ми не дозволяємо чиновникам та іншим ньюсмейкерам шматувати наш матеріал цензурою.

Наступний принцип, яким ми пишаємося, полягає в тому, що ми НІКОЛИ НЕ пишемо статті на замовлення. Це дозволяє нам зберігати незалежну позицію. І якщо хтось вам скаже, що ми проплачені, продажні – не вірте! Ми з усією відповідальністю заявляємо, що НІКОЛИ НЕ писали і НЕ пишемо на замовлення!

Ми поважаємо свого читача, тому не вводимо його в оману недостовірними повідомленнями. Підкріплюємо інформацію, що надається нами, коментарями посадових осіб, по можливості намагаємося обґрунтувати її офіційними документами. При викладі зберігаємо об’єктивність, не роблячи висновків читача. Впевнені, ви оціните це правило.

Наша «стрічка» різноманітна – вона наповнена не лише місцевими звістками, а й журналістськими розслідуваннями, авторськими публікаціями, прес-конференціями ключових постатей органів влади, ексклюзивними новинами зі сфер охорони здоров’я, освіти, спорту та культури. Соковиті фоторепортажі, актуальні відеосюжети, змістовні інтерв’ю, зворушливі нариси – кожен читач «БессарабiЯ.UA» знайде на сайті те, що буде до вподоби.

А зараз про найкрутішу «фішку» від «БессарабіЯ.UA». Впевнені, такого точно немає ні в кого! Кожному нашому читачеві ми пропонуємо приміряти роль персонажа романів Яна Флемінга – красеня Джеймса Бонда! Таємниці – вони є у всіх. І якщо якимось із них краще залишатися в секреті, то інші можуть не просто виявитися цікавими суспільству, а й вплинути на перебіг подій. А у вас є ТАКІ таємниці? Це може бути знайдений вами документ, почута від когось інформація, подія, інцидент, випадок, епізод, явище, що свідчить про факти корупції, очевидцем яких ви стали або про які вам щось відомо. І якщо ви готові повідомити про це світ, натисніть кнопку «Агент 007», розташовану на верхній панелі нашого сайту. Агенти, що відзначилися, новини яких стануть найпопулярнішими, будуть відзначені нагородою «БессарабіЯ.UA»! Дерзайте, і ласкаво просимо до нашої команди!

 

Про нас
нагору
Информационно-аналитический сайт «БессарабіЯ.UA»
ул.Болградская, 51 68609 Измаил
+380 (4841) 6-16-67 +380 (094) 956-46-67 +380 (094) 956-46-67
Підпишись на нашу щотижневу розсилку, щоб бути в курсі останніх подій. Жодного спаму, тільки актуальні новини.

    error: Content is protected !!