велосипеди

У березні поточного року чотирьом соціальним робітникам комунальної установи Суворовської селищної ради «Територіальний центр надання соціальних послуг», які надають соціальну послугу “догляд вдома”, передано велосипеди. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Відділ соціального захисту населення Суворовської селищної ради.

Велосипеди – нові, жіночі, зі зручними рамами та оснащені кошиками для перевезення невеликого вантажу.

Соціальні робітники обслуговують у громаді самотніх людей похилого віку та/або людей з обмеженими можливостями, які не здатні до самообслуговування. Більшість із цих людей проживає на чималих відстанях одне від одного, у віддалених кутках сіл, до яких найоперативніше і найзручніше діставатися саме велосипедами.

Щоб обслужити підопічних, доставити їм необхідні товари, виконати їхні замовлення, соціальним робітникам доводиться долати кілометри бездоріжжя й добряче крутити педалі.

«У перспективі соціальні робітники мають отримати тонометри, закупівля яких запланована задля розвитку матеріальної бази та полегшення умов праці», – додали у відділі соцзахисту населення селищної ради.