соціальна їдальня

Послугами соціальної їдальні можуть скористатись мешканці міста похилого віку, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на голову Білгород-Дністровської міської ради Віталія Граждана.

Проєкт соціальної їдальні було організовано міжнародною гуманітарною організацією «World Central Kithen» разом з Білгород-Дністровським штабом «Взаємодопомоги і піклування» влітку минулого року. У січні цього року проєкт було закрито через те, що міжнародний партнер вирішив перенаправити свої зусилля по допомозі на ті регіони держави, які більше постраждали від бойових дій.

Однак сьогодні, 22 березня, стало відомо, що завдяки міській програмі «Соціальний захист» та за рахунок бюджету громади впродовж всього цього року буде надаватись допомога у вигляді гарячих обідів малозабезпеченим містянам похилого віку – підопічним Білгород-Дністровського міського територіального центру соціального обслуговування.

«Мав змогу сьогодні переглянути меню та переконався, що обіди дійсно смачні та містять в собі повноцінний раціон: борщ з пампушками або супи, салати, каші чи блюда з картоплі та обов’язково з м’ясом, а також випічка – печиво або булочки. Порції по-домашньому смачні та дуже калорійні», – прокоментував подію Віталій Граждан.