Карина Яшина

У багатодітну сім’ю із села Броска Ізмаїльського району прийшла біда. В одеській лікарні померла донечка, не дочекавшись операції. Наразі їм потрібна фінансова допомога, щоб привезти із Одеси свою маленьку дитину додому та поховати на рідній землі. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на волонтера Дар’ю Гайдукевич.

Одинадцятирічна Карина Яшина жила як звичайна дитина – раділа життю, навчалась та допомагала батькам. Одного дня дівчинці стало зле і вона раптово втратила свідомість.

Після проведення огляду дівчинки лікарі встановили діагноз – інсульт. З кожним днем дитині ставало гірше, і було прийнято рішення відправити її на обстеження до Одеси, щоб встановити причину різкого погіршення стану її здоров’я.

В Одесі Карині зробили МРТ, за результатом якого лікарі встановили, що у дитини ракова пухлина.

Сьогодні, 1 серпня, лікарі повинні були зібрати консиліум для вирішення подальших дій щодо лікування маленької дівчинки. Однак не встигли – дитина вчора померла в одеській лікарні, не дочекавшись одного дня.

Карина була однією з п’ятьох дітей у родині. Сім’я зараз у скрутному становищі, їм потрібна фінансова допомога та підтримка.

Посильну фінансову допомогу сім’ї Карини можна надати, перерахувавши гроші на карту мами:

карта ПриватБанку 4149 4998 0522 3698 Кравченко Алла Миколаївна

Телефон мами: +38-098-703-82-66.