За показниками розвитку цифрової трансформації Одещина займає друге місце серед усіх областей України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ОВА.

У минулому році Одеська область була на 20 місці, а усього за рік піднялась до другого.

«Одеська область однією з перших забезпечила підключення електронних сервісів шерингу копій цифрових документів з Дії у всій мережі управлінь соціального захисту населення, закладах освіти та закладах охорони здоров’я комунальної форми власності, завдяки чому жителі регіону та ВПО відчули суттєві переваги простоти та зручності при отриманні базових і життєво необхідних послуг, особливо у випадках втрати паперових документів та неможливості їх швидкого відновлення в умовах воєнного стану» – говорить заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

Також, на Одещині забезпечено  можливість у кожному, навіть найвіддаленішому куточку регіону, отримати комплексну послугу е -Малятко, що є одним з дієвих механізмів збереження часу та коштів при оформленні документів.

“Варто відзначити, що не зважаючи на те, що Одеська область є однією з найбільших серед інших областей України, на всій території забезпечено технічну можливість для розвитку доступу до мережі Інтернет, а також позитивну динаміку відкриття ЦНАП та ВРМ для якісного обслуговування та надання усього спектру державних послуг” – додав Костянтин Гой.

Одні з найкращих результатів  Одеська область має і у сфері цифрової освіти, забезпечивши у повному обсязі доступ та реєстрацію  вчителів на платформі ВШО.

Найближчим часом заплановано  впровадження низки нових і зручних електронних сервісів та послуг, що здатні значно покращити взаємодію громадян з органами державної влади.