зоопритулок

Неділю, 21 серпня, волонтери Ізмаїльської громадської організації «Котопес» присвятили поїздці до притулку для тварин, розташованого у селі Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Притулок для тварин організувала мешканка села Шабо Лариса Нафігова, людина з гарною душею та великим добрим серцем. Притулок розташований на території приватного домоволодіння родини Лариси, де проживають близько 80 кішок та 40 собак, частина з яких тварини-інваліди або тварини похилого віку.

Виїзд з Ізмаїлу відбувся о 5 годині ранку. У дорогу вирушили керівник громадської організації “Котопес” Олена Григорян, її активний член – волонтер Олеся Харитонова та беззмінний помічник з питань транспортного супроводу Олександр Авдощенко.

Поїздка мала дві мети. По-перше,  відвезти до притулку частину корму, який був переданий Ізмаїльським громадським зоозахисним організаціям «Котопес» та «Міка» у вигляді гуманітарної допомоги для безпритульних тварин румунськими волонтерськими рухами. До притулку доставлено близько 40 мішків корму для собак та стільки ж для котів.

По-друге, у дорогу разом з ізмаїльськими волонтерами вирушили троє їх особливих підопічних – це котики-інваліди, що потребують особливого догляду, яких господарка притулку погодилася прийняти на постійне проживання.

Олена та Олеся ознайомилися з притулком та його чотирилапими підопічними. Усі тварини, що проживають у притулку, соціалізовані, дуже доглянуті та оточені турботою та любов’ю Лариси.

У кожного з мешканців притулку своя історія, найчастіше сумна. Більшість з них опинилися на вулиці, як тільки вони стали старенькими та немічними, колишні господарі їх викинули. Від інших відмовилися їхні власники, оскільки у них став “не товарний, не виставковий” вигляд.

Увагу волонтерів привернула красуня кішка британської породи, яка мешкає у притулку. Як розповіла Лариса Нафігова, її привіз молодий чоловік з Одеси, який пішов захищати Україну від російських окупантів. Він попросив Ларису приглянути за його улюбленицею до Перемоги, до його повернення з цієї страшної та безглуздої війни.

«Сама Лора – струнка, рухлива молода жінка, на вигляд років 35, у той час, як згідно з паспортними даними, ці цифри “перекрутки” (53)», – поділилася враженням від знайомства Олена Григорян.

«Дуже важко утримувати такий великий притулок одній людині у мирний час, а тим більше зараз, коли у країні війна! Але тварини не винні, що вони хочуть їсти, хочуть жити й хочуть уваги, а особливі хвостики, завжди потребують особливої уваги!» – написала у пості-звіті про поїздку керівник «Котопесу».

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.