порт білгород-дністровський

Учасники не подали заявки, наступні торги з пониженням ціни заплановано на 13 березня. Про це повідомили у Фонді держмайна України, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Перший аукціон з приватизації ЄМК ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» не відбувся у зв’язку з відсутністю заявок.

Як зазначив начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській і Миколаївській областях Олександр Славський, у фонді здивовані відсутністю заявок, адже такої кількості зацікавлених як серед українських, так й іноземних компаній, ще цього не було в досвіді ФДМУ.

Олександр Славський назвав дві ринкові причини того, чому так сталося та чому не варто порівнювати цей аукціон з продажем порту «Усть-Дунайськ»:

  • порт на Дунаї — один з небагатьох діючих в повному обсязі наразі в країні. Обʼєкт у Білгород-Дністровську працює зараз як «сухий порт»;
  • загальна вартість. До ціни, що ви бачите на аукціоні, додайте 20% ПДВ. А у випадку з Білгород-Дністровським портом, додайте погашення боргів (що на кінець року становили близько 100 мільйонів гривень).