Начальник Одеського рибоохоронного патруля Вячеслав Грибенко з робочим візитом відвідав озера Ізмаїльського району, та зазначив, що спроби примусового заводнення не дали результатів – стан озер критичний. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеський рибоохоронний патруль.

«Майже щодня я з робочими візитами відвідую водойми Одещини. Вчора був на озерах Ялпуг, Кугурлуй, Кагул та Китай. Просто шокований станом водойм. Ми на межі екологічної катастрофи. Навіть у найбільших придунайських озерах рівень води критичний. У деяких місцях він відійшов на 300 м», – каже Грибенко.

Під час візиту він відмітив, що стан озер, які примусово наповнювали водою наприкінці літа, залишився у тому ж стані, а у деяких місцях навіть погіршився.

«Знаю, що поводились роботи з наповнення озера водою, але сьогодні я його побачив у такому ж критичному стані як і інші водойми. Не знаю, якою буде зима і кількість опадів, але якщо ми нічого не вдіємо, то буде біда», – відзначає він.

З приводу вирішення питань щодо рятування водойм Вячеслав Грибенко провів зустріч з головою Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіоном Абашевим. Вони обговорили проблему і дійшли згоди, щр це питання неможливо вирішити на місцевому рівні.

До вирішення проблеми планують долучити спеціалістів з Держрибагентства та Держводагентства.