
3 червня відбулася чергова 75-та сесія Кілійської міської ради, під час якої шляхом таємного голосування було обрано секретаря міської ради. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльську РДА.
За результатами голосування цю посаду обійняв Сергій Мергут, який до цього очолював відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради.
У зв’язку з відстороненням міського голови Вячеслава Чернявського від виконання службових обов’язків, новообраний секретар Кілійської міської ради тимчасово виконуватиме повноваження очільника громади.

Попередня секретарка міської ради Тетяна Бойченко, яка відповідно до законодавства мала б виконувати обов’язки міського голови, склала повноваження у зв’язку з виходом на пенсію.
Нагадаємо, Кілійського міського голову підозрюють у хабарництві під час модернізації енергетичної інфраструктури.


