
Сьогодні, 15 серпня, окупанти атакували середмістя міста Львів та місто Луцьк. Окрім західного регіону, від ворожих ракет постраждали Черкаська область та місто Дніпро. Про це повідомляє Бессарабія.UA.
Загалом ворог випустив щонайменше 28 крилатих ракет різних типів:
- 4 крилаті ракети Х-22 – з шести літаків дальньої авіації Ту-22М3 (аеродроми базування Сольци, Шайковка);
- 20 крилатих ракет Х-101/Х-555 з 11 літаків стратегічної авіації (аеродроми базування Енгельс, Олєнєгорськ);
- 4 крилаті ракети «Калібр» з фрегата з акваторії Чорного моря (район Ялти).
Силами та засобами ППО вдалося збити 16 ракет.
У Луцьку ракета влучила в одне з підприємств промисловості. Внаслідок влучання загинуло троє людей, ще троє зазнали поранень.
У Львові ворог поцілив у середмістя та влучив у дитячий садок. Вибуховою хвилею в понад десяти будинках повилітали вікна. Відомо про чотирьох постраждалих.
У Черкаській області ракета уразила територію приватного підприємства. Ще одна поцілила по території медзакладу. Пошкоджено мережі водо- і теплопостачання. Частина міста наразі без води. На щастя, обійшлося без жертв.
У Дніпрі ракета влучила в одне з підприємств. Поранення дістали дві людини: 59-річна жінка лікуватиметься вдома, а 70-річного чоловіка госпіталізували. Пожежа охопила понад 800 кв. м підприємства, але її вже локалізували.
За даними голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, ППО збила над областю 7 крилатих ракет Х-101/555.
Також окупанти поцілили у важливий спортивний об’єкт для Дніпра. Там приймали всеукраїнські змагання та займалися діти. У будівлі вилетіли вікна, пошкодився фасад та внутрішня стіна.



