Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький вітає усіх із Днем народження Одещини. Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА, передає інтернет-видання “Бессарабия.UA“.

Вітання голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького із Днем утворення Одеської області

Шановні земляки! Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із 89-ю річницею з Дня утворення Одеської області!
Одещина – наш рідний дім, який ми спільними зусиллями намагаємося облаштовувати, наповнювати теплом, любов’ю та добробутом.
Ми пишаємося багатою історією, дивовижною природою, багатонаціональним добросусідством та глибинними культурними традиціями.
Наш регіон є одним з найбільш перспективних щодо розвитку зовнішньоекономічної діяльності, транскордонної співпраці, зокрема формування вільних економічних зон; має високий агропромисловий та науково-технічний потенціал, є центром інноваційної й інвестиційної діяльності; відомий у світі як один з найбільш перспективних рекреаційних і культурно-мистецьких осередків держави, є дійсним членом 6 європейських регіональних організацій.
Сьогодні дуже важливо не втратити той потужний потенціал, який був створений і розвинутий багатьма поколіннями.
За традицією, в цей день відкривається нова сторінка майбутніх справ нашого краю, і дуже важливо не просто мріяти та говорити красиві слова про світле майбутнє, а й усвідомлювати, що на нас чекає багато роботи, бути відповідальними.
Ми готові до реалізації амбітних, дієвих проєктів, широкомасштабної і конструктивної співпраці, до якої будуть долучені всі органи державної влади та місцевого самоврядування, широкі кола громадськості, кожний з вас.
Тож треба дивитися вперед і об’єднуватися заради втілення спільних справ, заради майбутнього. Саме так жили, працювали і перемагали всі покоління мешканців Одещини, саме завдяки цьому Одеська область була і є найпотужнішим соціально-культурним осередком нашої держави.
Дякую вам, шановні земляки, за вашу згуртованість, небайдужість, відповідальність, за віру в те, що ми можемо багато чого змінити на краще.
Нам пощастило народитися, жити, працювати на одеській землі і тільки з нею ми пов’язуємо своє майбутнє.
У будь-якому кутку світу, коли ти говориш «Я – з Одеси! Я з Одещини!» – це звучить впевнено і гідно, та неминуче викликає у співрозмовника щиру посмішку і симпатію.
Пишаймося своєю землею, любімо та бережемо її, адже вона єдина і назавжди залишається з нами.
Голова Одеської обласної державної адміністрації
Сергій Гриневецький
(Автор фото – Ринат Тодорица)