Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

Під його керівництвом бійці відбивали спроби висадки ворожого десанту на Миколаївщині та Одещині. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на новини Одеси.

Віталій Гуляєв народився у місті Шостка на Сумщині. Військову службу проходив у лавах Збройних сил України. Здобув освітній ступінь магістра ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у м. Старобільськ.

З початком війни на сході України навесні 2014 року брав участь у бойових діях на фронті на території Донецької та Луганської областей. У квітні 2014 року зі створенням у Чернігові  13-го батальйону територіальної оборони Чернігівської області очолив його, маючи військове звання майора. У жовтні 2014 року батальйон було переформовано на 13-й окремий мотопіхотний батальйон.

Влітку 2015 року підрозділ увійшов до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ».

Потім офіцер служив у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Пізніше обіймав посаду начальника штабу 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. У вересні 2021 року був призначений командиром цієї одеської бригади. Нагороджений відзнакою «Холодний яр».

З початком широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України, з лютого 2022 року Віталій Гуляєв на чолі одеської 28-мої бригади перебував на передовій, зупиняючи просування російських військ на півдні України.

Загинув мужній офіцер, командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Віталій Гуляєв, внаслідок ракетного обстрілу — 23 липня 2022 року.