Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

Історія кохання молодят розпочалася досить швидко, за 2 місяці після знайомства пара вирішила одружитися. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Морська охорона Держприкордонслужби.

Максим родом із Житомирщини. Свою військову службу розпочав з півночі, але згодом потрапив до Морської охорони на півдні України.

Діана з початком повномасштабного вторгнення російських військ на територію української держави переїхала з Одеси до тітки в Ізмаїл, там і познайомилася з Максимом.

З першої зустрічі в очах молодих людей запалав вогник кохання, вони відразу зрозуміли, що хочуть поєднати життя один з одним.

«Доля військових не завжди легка. Потрібно, щоб поруч була людина з міцним духом, яка щиро та сильно підтримує, буде йти пліч-о-пліч, не побоюючись змін і випробувань. По її очах я зрозумів, що вона довіряє мені та готова бути поруч, не дивлячись на будь-які перепони. Через місяць знайомства, я освідчився Діані. Вона відповіла згодою. Весілля вирішили організувати якнайшвидше», – розповідає Максим.

За умовами воєнного стану командир підрозділу має право засвідчувати акт шлюбу. Максим особисто звернувся до командира з таким проханням. Командир – той, кому довіряє Батьківщина, той, кому довіряють бійці. Максим теж вирішив довірити долю своєї родини командирові.

«Я вперше у своїй військовій кар’єрі засвідчую шлюб, кохання своїх підлеглих. Але попри війну життя триває. У важкі часи, народжуються найсильніші. Я бажаю молодому подружжю завжди вміти знайти компроміс і крокувати разом, до поставлених цілей», – сказав командир загону Олег Миколайович.

Він у світлій парадній морській формі, вона у ніжній весільній сукні поруч, вдягли обручки один одному, як символ шлюбу, нескінченного кохання, подружнього життя, вірності.

Щирі вітання молодому подружжю із побажаннями мирного неба, незламності духу, взаєморозуміння та поваги один до одного.

Впевнено крокуємо до перемоги всі разом, адже від нас залежить майбутнє нашої країни. І ми його будуємо з наших родин!