
23 травня у селі Шабо відбудеться церемонія прощання з полеглим військовослужбовцем Вербицьким Олександром Миколайовичем. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Шабівську сільську раду.
Життя воїна обірвалося 10 травня 2026 року під час виконання бойового завдання.
Олександр до останнього подиху залишався вірним військовій присязі, мужньо боронячи незалежність і свободу України.
Захиснику навіки залишиться 36 років…
Церемонія прощання з захисником у селі Шабо розпочнеться о 10:00.
Бессарабія.UA висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого.
Вічна слава Герою!


