
25 листопада 2025 року обірвалося життя захисника Єлісєєва Євгена з Арцизької громади, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизького міського голову Сергія Парпуланського.
Євген мужньо виконував бойові завдання, проявляючи відвагу, стійкість та самовідданість. Він завжди був надійним побратимом і ніколи не відступав від свого обов’язку. Його шлях на війні був дорогою честі — свідомим вибором стати на захист рідної землі.
Лише нещодавно, 18 листопада, йому виповнився 41 рік. Клята війна забрала ще одне молоде життя.
Бессарабія.UA висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого.
Вічна слава Герою!


