
Володимир Зеленський провів церемонію нагородження військових та родин загиблих захисників, яким присвоєно звання Героя України. Найвищу державну нагороду орден «Золота Зірка» вручили родині молодшого сержанта Гранчара Дмитра Борисовича з Теплицької громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Офіс Президента.
Гранчар Дмитро народився у 1982 році в Грузії, згодом його родина переїхала на батьківщину батька Дмитра в село Теплиця. Тут він закінчив місцеву школу, а згодом вступив до Арцизького професійного аграрного ліцею, де отримав спеціальність електромонтера.
З 25 травня 2015 року Дмитра мобілізували до в/ч 3416 Дніпропетровської області. Бойові завдання він виконував у зоні АТО (ООС), мав статус учасника бойових дій. У жовтні 2021 року військовий продовжив свій черговий контракт.
Гранчар Дмитро за позивним “Дємон” служив у танковому батальйоні 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, був командиром екіпажу танка Т-72. За танкіста “Дємона” вороги навіть пропонували винагороду у 25 тисяч доларів.
“Прикривав підрозділи на Запоріжжі, брав участь у боях на Миколаївщині та в штурмових діях на Херсонщині. 7 жовтня 2022 року екіпаж його танка потрапив у засідку ворога та вступив у бій. Їм вдалося знищити БТР та БМП, але внаслідок влучання боєприпасу командир танка Дмитро Гранчар загинув”, — йдеться на сайті Президента.



