енергетики відновили електропостачання

Після нічної атаки 11 листопада на енергетичну інфраструктуру в Одеській області фахівці змогли оперативно перезаживити об’єкти критичної інфраструктури та частину житлових будинків за резервними схемами, передає Бессарабія.UA з посиланням на ДТЕК.

Світло вже повернули для близько 1600 споживачів. Водночас без електропостачання досі залишаються приблизно 14,5 тисячі абонентів.

Енергетики зазначають, що зможуть провести детальний огляд обладнання та визначити обсяг пошкоджень лише після отримання дозволу від військових і рятувальних служб.

Нагадаємо, що відповідно графіку ДТЕК, на Одещині діють стабілізаційні відключення світла.