
У Ренійській громаді тривають роботи з відновлення електропостачання після пошкоджень, спричинених нещодавніми обстрілами. Енергетична система залишається навантаженою, однак фахівці докладають максимум зусиль для стабілізації ситуації, передає Бессарабія.UA з посиланням на Ренійську громаду.
Щоб забезпечити рівномірний розподіл електроенергії, у громаді діє графік подачі світла:
- сформовано 4 групи споживачів;
- світло вмикається на 3 години;
- перерва між подачею електроенергії — 9 годин.
Такі заходи є тимчасовими та необхідними для підтримки роботи енергосистеми. Енергетики працюють у складних умовах і роблять усе можливе, аби мешканці громади якнайшвидше отримали стабільне живлення.


