Електропостачання у Ренійській громаді

У Ренійській громаді тривають роботи з відновлення електропостачання після пошкоджень, спричинених нещодавніми обстрілами. Енергетична система залишається навантаженою, однак фахівці докладають максимум зусиль для стабілізації ситуації, передає Бессарабія.UA з посиланням на Ренійську громаду.

Щоб забезпечити рівномірний розподіл електроенергії, у громаді діє графік подачі світла:

  • сформовано 4 групи споживачів;
  • світло вмикається на 3 години;
  • перерва між подачею електроенергії — 9 годин.

Такі заходи є тимчасовими та необхідними для підтримки роботи енергосистеми. Енергетики працюють у складних умовах і роблять усе можливе, аби мешканці громади якнайшвидше отримали стабільне живлення.