Юрій Чебан

Аукціон стартував 23 листопада і завершиться 10 грудня. Стартова ціна золотих медалей – 10 000 доларів, бронзи – 5 000. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на відділення Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій Чебан виставив всі свої три олімпійські медалі (золото «Лондон-2012» і «Ріо-2016», а також бронзу «Пекін-2008») на благодійний аукціон. Відомо, що кошти від продажу спортсмен направить на допомогу тим людям, які постраждали під час війни, яка триває зараз в Україні.

Зазначимо, що аукціон проходить на платформі «SCP Auctions», яка є має більш ніж 40-річний досвід в проведенні саме спортивних аукціонів (компанія заснована в 1979-му році) і вважається світовим лідером в цій сфері. На аукціон зазвичай виставляються цінні спортивні речі (медалі, форма, спортивний інвентар і т.п.) і картки, які мають високу історичну цінність.

Олімпійські медалі Юрія Чебана можна побачити на сайті «SCP Auctions», тож кожен бажаючий може взяти участь в цьому аукціоні і тим самим допомогти українцям, які постраждали під час війни.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.