звільнені з полону

Сьогодні завершилася операція з обміну, яка проходила в кілька етапів. Завдяки зусиллям команди Координаційного штабу вдалося звільнити з полону ще 116 оборонців. Про це повідомляє Міністерство оборони України, передає Бессарабія.UA.

До своїх родин повертаються 87 представників ЗСУ, восьмеро бійців тероборони (серед яких одна жінка), семеро нацгвардійців, шестеро представників нацполіції, п’ятеро прикордонників, двоє військових моряків, один представник ДСНС.

Серед визволених — полонені на донецькому напрямку, зокрема, під Бахмутом та в Маріуполі, а також на Київщині, Луганщині, у Херсонській, Сумській та Чернігівській областях, на Запоріжжі та в Харківській області.

Визволені з полону 114 військовослужбовців рядового і сержантського складу та двоє офіцерів.

23 звільнених оборонця мають поранення або хворі, дехто втратив кінцівки внаслідок обморожень. Наймолодшому з визволених воїнів нещодавно виповнився 20 років, найстаршому — 62 роки.

Також у межах обміну відбулася репатріація тіл загиблих волонтерів Крістофера Метью Перрі з Великої Британії та новозеландця Ендрю Тобіаса Метью Бегшоу, а також українського добровольця Євгенія Кулика, який служив у французькому іноземному легіоні, але після початку повномасштабного російського вторгнення повернувся захищати Батьківщину.

У Координаційному штабі триває робота над наступними обмінами.