Літній чоловік вийшов за межі міської лікарні 21 січня і пішов в невідомому напрямку. На сьогоднішній день його місцезнаходження досі не встановлене. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Ілля Дмитрович Плачинта 1955 року народження є мешканцем села Табаки. Як пояснила журналісту видання в телефонній розмові його невістка Світлана, чоловіку 20 січня ввечері стало погано. Його рідні викликали швидку допомогу, і Ілля Дмитрович був ушпиталений до Болградської міської лікарні.

21 січня його рідним персонал лікарні повідомив, що чоловік вийшов за межі лікувального закладу і зник, причому ніхто не бачив, в яку саме сторону він пішов. Рідні одразу звернулись до поліції, і на сьогоднішній день пошуки літньої людини продовжуються.

Чоловік середнього зросту, був одягнений в синю картату сорочку і червону шапку, пішов без куртки. Із особливих прикмет – чоловік шепелить при розмові (внаслідок інсульту), а також має татуювання: на лівій руці між великим та вказівним пальцем витатуюване слово «Муся».

Прохання до всіх, хто має інформацію про місцезнаходження Іллі Дмитровича Плачинти, дзвонити за телефоном 0630241957 (невістка Світлана).