олександр маляр

Військовослужбовець Олександр з серпня 2022 року проходить службу за мобілізацією в Ізмаїльському прикордонному загоні. Він керує автомобілем служби кінологічного забезпечення, що обладнаний для перевезення службових собак. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльський прикордонний загін.

У 2001 році хлопець закінчив Суворівське ПТУ та отримав робітничу кваліфікацію водія-тракториста. Потім влаштувався працювати водієм вантажівки на фірмі. Вивчився на ще одну професію – маляр, і з 2011 року почав працювати на Ізмаїльському судноремонтному заводі.

Щоб заробити кошти на власне житло та авто, Олександр у 2018 році працевлаштовується на суднобудівельний завод у місті Гельсінкі, де працював маляром та фарбував величезні круїзні лайнери.

Коли розпочалась повномасштабна війна, він був у відпустці вдома в Україні. Наприкінці лютого мав повернутися до Фінляндії.

«Сім’я тут, все, що нажите теж тут, куди тікати? Треба захищати свою сім’ю та країну», – зазначив Олександр.

В перші дні повномасштабної війни він просився до підрозділу територіальної оборони, але цей процес трохи затягнувся. Олександр тимчасово повернувся працювати до Ізмаїльського судноремонтного заводу, допоки в  серпні 2022 року з ТЦК та СП не прийшла повістка, по якій він призивався до Ізмаїльського загону.

Наразі хлопець сумлінно виконує свій військовий обов’язок та користується повагою серед побратимів. Для нього, як і для багатьох українців, зараз є лише одна мрія – Перемога, а вже потім продовження своєї улюбленої справи.