Мінімальні пороги, які необхідно подолати учасникам тестування для отримання позитивного результату, для випускників українських шкіл цього року змінили. Відповідну модель НМТ вже презентована Міністерством освіти та науки України. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Освіта.UA.

Для того, щоб отримати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти, вступнику цього року необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів за виконання кожного з трьох блоків НМТ.

Зважаючи на характеристики тестів, що будуть застосовані, учасникам тестування для отримання мінімальних 100 балів за двохсотбальною шкалою з української мови необхідно буде набрати 5 тестових балів (з 45 можливих).

Для отримання позитивного результату з математики учасник має отримати 4 бали (з 32 можливих).

З історії України мінімальний «пороговий» тестовий бал складатиме 6 тестових балів (з 54 можливих).

Мінімальний тестовий бал з біології складатиме 5 балів (з 46 можливих).

Для того щоб отримати позитивний результат з фізики (32 можливих), хімії (40 можливих) та іноземних мов (32 можливих бали), мінімальна кількість балів, необхідна для вступу, складатиме 4 тестових бали.

До речі, у 2022 році для отримання результату за шкалою 100–200 учаснику достатньо було набрати хоча б 1 тестовий бал з кожного предметного блоку НМТ.