Сучасна бібліотека – це  місце, де книги як носії інформації доповнюються використанням новітніх технологій. Бібліотечні фахівці Татарбунарської центральної бібліотечної системи намагаються зробити свої книгозбірні центром дозвілля, місцем, куди б хотілося приходити знову й знову. Тому сільські бібліотекарі зустрічаються щомісяця в методичному центрі районної бібліотеки для підвищення кваліфікації. Знання, отримані  на методичних заходах, сприяють вдосконаленню роботи з користувачами і поліпшенню якості послуг.

27 лютого в медіа-центрі районної бібліотеки пройшов семінар-практикум для працівників бібліотек Татарбунарської ЦБС. Тимчасово виконуюча обов`язки директора Татарбунарської ЦБС Любов Фадіна оголосила про початок конкурсу «Книгоманія – 2019» серед дітей, ознайомила присутніх з положенням та вимогами щодо конкурсу. Присутнім також запропонували долучитись до обласної акції фотоподорожі «Моя мала Батьківщина у світлинах» та всеукраїнському анкетуванні «Професійні якості бібліотекарів з різним стажем роботи». Провідний  бібліотекар відділу комплектування і обробки літератури Валентина Ющенко надала консультацію щодо складання актів на списання літератури й вилучення карток з систематичного та алфавітного каталогів. Провідний бібліотекар відділу використання єдиного фонду Марина Броновщук оголосила затверджений графік переобліку книжкових фондів у сільських філіях.

Протягом семінару проводились підсумки вже зробленої роботи та надавались методичні рекомендації по заходах, які відбудуться найближчим часом. Кожен фахівець сільського бібліотечного закладу мав можливість поділитися своїми напрацюваннями, озвучити проблеми та отримати кваліфіковану консультацію, методичну пораду від працівників центральної районної бібліотеки та центральної бібліотеки для дітей, поспілкуватися з колегами.

Наприкінці зустрічі  нас навідав колишній завідувач відділу культури Михайло Яценко, який привітав усіх присутніх жінок з наступаючим святом  Міжнародного  жіночого дня, продекламував вірші поетеси Галини Лисої та побажав всього найкращого нашим чарівним бібліотекарям.