У процес підготовки укриттів, окрім робітників з благоустрою, також залучені батьки учнів, які докладають багато зусиль аби їх діти в укритті почували себе максимально безпечно та комфортно. А саме питання щодо облаштування приміщень знаходиться на постійному контролі керівництва громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Тарутинську селищну раду.

У дошкільному закладі «Топольок» Тарутинського ліцею все готово для очної роботи старших груп у короткотривалому режимі. Варто зазначити, що під час підготовки укриття у дошкільному закладі були враховані рекомендації комісії щодо приведення до готовності відповідного приміщення. Його забезпечили двома евакуаційними виходами, вхід (вихід) закривається посиленими дверима, які обшиті металом, висота приміщень понад 2 м, є запаси питної води, продуктів харчування, є вентиляція та санвузол тощо.

Найближчими днями комісія відділу освіти, молоді та спорту селищної ради огляне укриття та після видачі відповідного акту у дошкільному закладі Тарутинського ліцею поновлять роботу дві старші групи.

Активні роботи по облаштуванню укриття, яке знаходиться неподалік від закладу освіти, тривають також у селі Красне. На даному етапі ведуться роботи з облаштування другого виходу, ремонту електропроводки, шпаклювання стін.