Поліціянти Одещини вчать школярів, як правильно діяти в умовах надзвичайних ситуацій воєнного стану. Такі заходи систематично проводять ювенальні поліцейські у всіх навчальних закладах області. Про це інформує пресслужба Головного управління Нацполіції в Одеській області, передає Бессарабія.UA.

У Сараті Білгород-Дністровського району ювенали провели з першокласниками місцевої гімназії урок «Твої дії у випадку повітряної тривоги».

Малюки разом із правоохоронцями в ігровій формі потренувалися збирати тривожний рюкзачок та швидко і зібрано прямувати до укриття.

«Під час перебування у школі в усьому слухайтеся вчителя. Також тримайте речі у порядку, аби швидко зібрати їх у разі сповіщення про повітряну тривогу. По дорозі до укриття поводьтеся спокійно, не штовхайтеся і не бешкетуйте», – доброзичливо наставляла школярів поліцейська Валентина Арнаутова.

Працівники поліції також проводять заняття з учнями, які навчаються дистанційно.

Так, нещодавно інспектори ювенальної превенції у Татарбунарах провели зайняття з безпеки з найменшими учнями місцевих навчальних закладів. Вони розповіли маленьким школярам основні правила безпечної поведінки вдома, як поводитися при оголошенні повітряної тривоги або якщо вони помітили на вулиці підозрілий предмет.