обдаровані школяри

Сьогодні, 24 березня, міський голова Віталій Граждан в урочистій обстановці вручив талановитим дітям міста сертифікати на отримання іменної стипендії міського голови за високі досягнення у різних сферах діяльності: інтелектуальній, мистецькій, суспільній, спортивній тощо. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровську міську раду.

У заході окрім керівництва міста взяли участь представники педагогічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, тренери дитячо-юнацької спортивної школи.

Загалом протягом року стипендії отримуватимуть 18 дітей шкільного віку, які досягли успіхів у різних номінаціях.

Стипендіатами у 2023 році стали:

  • Валерія Кирилова – номінація «Лідер самоврядування навчального закладу»;
  • Ольга Марінченко – «Декоративно-прикладне мистецтво»;
  • Наталя Абажер – «Технічна творчість»;
  • Марина Фролова – «Драматичне мистецтво»;
  • Катерина Носовська – «Образотворче мистецтво»;
  • Вікторія Биковська – «Вокальне мистецтво»;
  • Ксенія Кочуг – «Музичне мистецтво»;
  • Тимофій Кудрявченко – «Творча та інша діяльність серед дітей з особливими освітніми потребами»;
  • у номінації «Олімпіади та інтелектуальні конкурси»:
  • Юліанна Єрморатій;
  • Вероніка Зінович;
  • у номінації «Хореографічне мистецтво»:
  • Катерина Петрусенко;
  • Злата Лаврук;
  • Олексій Зуєв;
  • у номінації «Спорт – особисті досягнення в командних видах спорту»:
  • Єлизавета Ходос;
  • Анастасія Гаврилуца;
  • Амалія Гарібян;
  • Орина Рибальчук;
  • Олександра Земляна.

«Пишаюсь нашими юними талановитими мешканцями та дякую їхнім батькам і педагогам, які надихають своїх дітей на успіхи та нові досягнення! Дуже важливо підтримувати нашу молодь, адже у наших дітях майбутнє країни, з ними – ми сильні та непереможні», – зазначив Віталій Граждан.