ноутбуки Арциз

Це вдалось завдяки участі навчального закладу у проєкті «СпівДія Ноут». Кам’янський ліцей виявився єдиним навчальним закладом з Одеської області, який був обраний серед 1824 закладів освіти в Україні. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизьку міську раду.

Кам’янський ліцей Арцизької громади взяв участь у Національному проєкті «СпівДія Ноут» та був обраний серед 1824 закладів освіти України. Це єдиний в Одеській області навчальний заклад, який отримав 16 ноутбуків HP з ліцензійним програмним забезпеченням Microsoft для організації освітнього процесу.

Національний проєкт «СпівДія Ноут» є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади.

Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми «USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією «IREX» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також компаніями «HP Inc» та «Microsoft», які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.

«Висловлюємо неймовірну подяку за надану можливість здійснювати якісний освітній процес для здобувачів освіти під час війни організаторам «СпівДія Ноут» Юлиані Назо, «USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) – USAID Ukraine», «Програмі USAID «Мріємо та діємо», «Організації IREX in Ukraine», «Благодійному фонду «СпівДія». Також попереду в нас ще багато цікавих проєктів», – йдеться в повідомленні керівництва навчального закладу.