день жалоби

Відповідно до розпорядження Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського від 30.09.2022 року № 170/госп «Про оголошення Дня Жалоби на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області», 2 жовтня 2022 року на території Кілійської громади оголошено Днем жалоби за загиблим Фунтовим Іваном Івановичем, який загинув 19 серпня 2022 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Лозове Херсонської області. Про це повідомляє Кілійська міська територіальна громада, передає Бессарабія.UA.

На знак скорботи за загиблим у День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.

Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності рекомендовано відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів.