
Апеляційний суд Одеської області залишив в силі вирок суду першої інстанції організатору незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України на території Болградського району. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.
У лютому-березні 2023 року правопорушник залучив до злочину знайомого, який підшукав 2 військовозобов’язаних чоловіків. Призовники мали намір незаконно виїхати з України.
За 2500 доларів США з кожного «ухилянта» житель Одещини обіцяв переправити їх поза пунктами пропуску через українсько-молдовський кордон польовими дорогами Болградщини.

Під час зустрічі в кафе організатор незаконного переправлення осіб через держкордон отримав 5000 американських доларів, надав інструкції про подальші дії, посадив чоловіків до свого автомобіля.
Надалі він вирушив із «клієнтами» у напрямку державного кордону, плануючи доставити їх до визначеного місця переходу, але правоохоронці затримали автомобіль під час спроби реалізації злочинної схеми.
Організатора засуджено до 8 років позбавлення волі.
Вирок суду вже набрав законної сили.



