Одещина обстріл 17.07.2026

Ввечері 16 липня російська армія завдала ракетного удару по об’єктах цивільної інфраструктури Одеси. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру та начальника Одеської ОВА Олега Кіпера.

Унаслідок атаки пошкоджено приміщення дитячого садка, два багатоквартирні житлові будинки, три- та п’ятиповерховий житлові будинки, будівлю церкви, територію скверу, а також сім припаркованих легкових автомобілів.

Внаслідок ворожого удару загинули двоє людей – 70-річний чоловік та 61-річна жінка.

Травм зазнали ще десятеро людей: 9-річний і 13-річний хлопчики, троє жінок віком від 22 до 41 року та четверо чоловіків віком від 19 до 60 років. У тяжкому стані в лікарні перебувають 22-річна та 41-річна жінки.

Вже зранку 17 липня зс рф знову атакували ракетами Одеський район. За попередньою інформацією, постраждало двоє чоловіків віком 44 і 60 років.

На місцях ворожих атак тривають роботи з ліквідації наслідків. Залучені всі відповідні служби. Правоохоронці документують чергові воєнні злочини рф проти цивільного населення.