страховий поліс

25 липня 2022 року Ізмаїльський міськрайонний суд в Одеській області ухвалив вирок, яким визнав винним мешканця Ізмаїла у скоєнні ряду кримінальних правопорушень та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, й звільнив від відбування покарання з випробувальним строком один рік шість місяців. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Уродженця міста Ізмаїл Одеської області, приватного підприємця, що має вищу освіту, засуджено за свідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, введення в оману уповноваженого органу та замах на шахрайство.

Чоловік вирішив, як кажуть у народі, що він розумніший за всіх і зможе отримати гроші від страхувальника.

Знаючи, що його автомобіль BMW зберігається ним у гаражі автомобільного товариства «Респект», розташованого по 3-му провулку Шевченка в місті Ізмаїл, 10 травня поточного року надав до правоохоронного органу заяву про вчинення відносно нього злочину за фактом незаконного заволодіння вказаним вище автомобілем у період з 08 травня 2022 року по 10 травня 2022 року.

Не складно здогадатися, що автомобіль був застрахований, а саме: по договору страхування наземного транспорту КАСКО у приватному акціонерному товаристві «Страхова компанія «УНІКА».

Наступного дня, тобто 11 травня, «потерпілий» у службовому приміщенні Ізмаїльського райвідділу поліції, бувши попередженим про кримінальну відповідальність за свідомо неправдиве показання, знову повідомив представнику органу досудового розслідування про обставини незаконного заволодіння належним йому транспортним засобом.

Залишивши будівлю поліції, чоловік відвідав офіс ПАТ «СК УНІКА», де також повідомив про «нещастя», що спіткало його, та написав заяву про подію з ознаками страхового випадку згідно з договором КАСКО на відшкодування збитків по даному договору у сумі 840 тисяч гривень.

Однак, «грандіозному» плану шахрая не судилося збутися так як його злочинні наміри були викриті співробітниками поліції.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.