незаконній спосіб легалізувати автівку

Уродженця села Городнє Болградського району засуджено Ізмаїльським міськрайонним судом за вчинення правопорушень, кваліфікованих за двома статтями Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Чоловік вирішив у незаконній спосіб «легалізувати» в Україні придбаний на польських номерних знаках автомобіль марки Audi А6. З цією метою він у квітні минулого року через Інтернет-мережі відшукав особу, яка пообіцяла йому за грошову винагороду в сумі 1000 грн виготовити завідомо підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, та через електронні повідомлення передав йому відповідну інформацію про автомобіль. Замовлення отримав через поштову доставку.

30 серпня 2022 автомобіль марки Audi А6 під керуванням уродженця  Болградського району був зупинений патрульними поліцейськими на проїжджій частині вул. Некрасова в м. Ізмаїл. Достовірно знаючи про те, що наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу є підробленим, чоловік використав зазначений документ шляхом його пред’явлення правоохоронцям.

За пособництво у підробленні офіційного документа та його використання чоловіку визначено покарання у виді обмеження волі на строк один рік.

Одночасно суд прийшов до висновку про можливість виправлення та перевиховання обвинуваченого без обмеження його волі та звільнив його від відбування основного покарання з випробуванням строком на один рік.

З набранням вироком законної сили арешт, накладений на підставі ухвали слідчого судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 01.09.2022, буде скасовано та автомобіль марки Audi А6, раніше поміщений на зберігання на спецмайданчик Головного управління Нацполіції в Одеській області, повернуто володільцю.

Із засудженого буде стягнуто на користь держави витрати на залучення експерта для проведення судової експертизи у сумі 4530,72 грн.