Суд, розглянувши матеріали справи про адміністративні правопорушення відносно жителя Болградського району Одеської області, який раніше притягувався до адмінвідповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, знову визнав його винним та призначив стягнення у вигляді штрафу та позбавив права управління транспортними засобами. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Головногоуправління Нацполіції в Одеській області.

Як розповідають у поліцейському відомстві, подія сталася у серпні цього року в селі Кубей. Співробітники групи реагування патрульної поліції Болградського райвідділу поліції на одній із сільських вулиць в комендантську годину зупинили 39-річного місцевого чоловіка, який їхав на мопеді.

При перевірці документів правоохоронці встановили, що двоколісник не зареєстрований у встановленому законом порядку, а водій нетверезий.  Перевірка на вміст алкоголю в його організмі покзала 1,48 % проміле, що в рази перевішує допустиму норму.

Відносно правопорушника було складено два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 6 ст. 121 КУпАП (керування водієм транспортним засобом, що не зареєстрований в Україні в установленому законом порядку) та ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою в стані алкогольного сп’яніння).

Адміністративні матеріали правоохоронці скерували до суду, який визначив правопорушнику покарання у вигляді штрафу в розмірі 34 850 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на три роки.