Сьогодні, 21 березня, на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені (на м. Бухарест) сталися  дві дорожньо-транспортні пригоди, що ускладнили рух автомобільного транспорту. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Службу автомобільних доріг.

Автомобільні аварії за участю вантажного транспорту сталися на 180 км,  поблизу с. Холмське, та на 210 км, поблизу  с. Суворове.

За попередньою інформацією, біля с. Холмське водій вантажівки не впорався з керуванням, унаслідок чого авто перекинулося, а біля с. Суворове відбулося зіткнення двох великовантажних засобів.

Відомо, що на місці другої автоаварії виявлено двох загиблих.  За допомогою шанцевого інструменту ДСНС вилучили загиблого з причепу з зерном.

На місці подій працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, представники Служби автомобільних доріг в Одеській області, бригада швидкої допомоги, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Подробиці обох аварій з’ясовуються.

Наразі рух біля с. Холмське у напрямку м. Ізмаїл здійснюється у реверсивному режимі, рух біля с. Суворове здійснюється однією смугою, частково узбіччям.

Водіїв закликають планувати маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації та дотримуватись правил дорожнього руху.