міна

Осінь разом з дощами та вітром приносить на Одещину й неприємні «сюрпризи», які ворожа армія розкидала у Чорному морі. Знищення кожного з таких подарунків – це справжній виклик для наших захисників. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ВМС ЗСУ.

Однакового плану дій при знищенні морської міни немає – спосіб визначається в залежності від багатьох обставин, які зазвичай дуже різні. Важливо усе: швидкість вітру, наскільки близько до берега вона знаходиться, як довго вона там лежить та в якому вона стані, та багато інших факторів, від яких залежать дії військових.

Остання міна, знищення якої детально зняли на відео, виявилась вкрай проблемною – її прибило дуже близько до берега, а вітер підняв хвилі, які кожну хвилину перекидали та били по корпусу, що могло привести до неконтрольованого детонування у будь-який момент.

Через велику небезпеку мимовільного детонування, військові зробили спробу підірвати міну з відстані за допомогою стрілецької зброї, але це не призвело до бажаних результатів та лише пошкодило корпус вибухівки.

Тому нашим воїнам прийшлось робити найнебезпечніше – витягувати її в безпечне місце власноруч, та підривати на місці, бо пошкоджений корпус не давав змоги її транспортувати.

Міна була вдало знищена підривом. Слава нашим захисникам!