авто для зсу

Дізнавшись про нагальну потребу земляків на фронті, жителі громади і вихідці із села Шевченкове відгукнулись на допомогу. Однак часу мало, авто на передовій потрібно вже сьогодні. Про це повідомляє Бессарабия.UA.

В одній з місцевих груп у фейсбуці нещодавно з’явилось відеозвернення військовослужбовця з села Шевченкове, Романа Вікторовича Коваленко, в якому чоловік під звуки вибухів просить всіх небайдужих допомогти придбати захисникам автомобіль. Попередній, як виявилось, був знищений ворогом під час виконання бойового завдання.

«Війна за Бахмут триває. Хлопці з 28 бригади залишились без авто. Відкрили банк у Монобанку… Хто скільки зможе, будь-ласка! Бо без машини дуже тяжко… Щиро дякуємо вам, Слава Україні! Перемога за нами» – саме так, коротко та без прикрас звернувся сивобородий захисник до земляків.

Як пояснила журналісту видання в телефонній розмові дружина старости села Альона Остапенко, односельці зв’язались з військовими та дізнались, яке саме авто їм потрібно. Знаючи про гостру необхідність в автівці на передовій, земляки Романа вже наприкінці цього тижня планують переправити з-за кордону необхідний автомобіль і одразу доставити його прямо до Бахмуту.

«Однак є проблема – зібрати потрібно загалом 170 тисяч гривень. Наразі вдалось накопичити 116 з половиною тисяч. Зібрати кошти, яких не вистачає, потрібно дуже швидко, бо часу немає, ворог наступає, а від наявності авто подекуди залежить життя наших хлопців!» – підкреслила пані Альона.

До речі, на фронті зараз також воює син Романа, Євген Романович Коваленко. Молодий хлопець, як і батько, відчайдушно захищає рідну землю від ворожої навали.

Бессарабия.UA звертається до всіх небайдужих з проханням долучитись до збору коштів та надати посильну допомогу відважним українським захисникам, які ціною свого життя сьогодні захищають нас з вами.

Картка Приват банку

4149499805998711 Коваленко Роман Вікторович

Або  Монобанк