ордер на житло

У Болграді Одеської області продовжується робота по забезпеченню житлом спеціалістів Болградськой центральної районної лікарні. Днями ще один службовий ордер на однокімнатну квартиру вручено лікарю-невропатологу Віталію Михайленку. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Болградську міську раду.

Віктор Михайленко – переселенець із м. Торецька Донецької області. До Болграда приїхав наприкінці серпня і відразу почав працювати в Болградськой ЦРЛ як лікар-невропатолог. Також за спеціалізацією є психотерапевтом та сімейним лікарем.

«Вибір на Болград зробив не випадково. Звідси родом батько. Тому подвійно радий бути корисним мешканцям громади. Висловлюю вдячність за оперативне вирішення квартирного питання», – сказав лікар, отримуючи ордер.

Слід зазначити, що це вже третій доктор Болрадської ЦРЛ, який одержав службове житло від органів місцевої влади у 2022 році. Ще двоє медиків отримали їх у серпні поточного року, про що Бессарабія.UA повідомляла раніше.

«Ми дуже вдячні Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації за те, що торік нам було виділено кошти на придбання службового житла для медиків. Це важливо, адже тепер є надія, що молоді та перспективні фахівці затримуватимуться у нашій громаді надовго», – наголосив Болградскій міський голова.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.