Згідно з торішнім розпорядженням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, вилов оселедця дозволено у світлий час доби з 7.00 до 19.00. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на голову Ізмаїльської райдержадміністрації Родіона Абашева.

Зазначимо, що офіційно вилов дозволено з урахуванням наказу Чорноморського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства від 14 квітня № 132 «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів у зв’язку з їх нерестом на водних об’єктах, підконтрольних Чорноморському рибоохоронному патрулю у 2022 році» на наступних ділянках р. Дунай: 35-31 км, 12 – 0 км Соломонового рукава, 21 – 19 км, 19 – 17 км. Крім того, цьогоріч був затверджений спільний наказ Командувача оперативно-стратегічного угрупування та начальника Одеської ОВА щодо відкриття додаткових ділянок для рибальства на річці Дунай з урахуванням безпекової ситуації, що стало відповіддю на численні запити від самих рибалок.

Нагадаємо, що для отримання офіційного дозволу була виконана чимала робота з вирішення ряду проблем, визначених, перш за все, на зустрічах безпосередньо з рибалками, з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Комітетом Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, Державним агентством меліорації та рибного господарства в Одеській області та Департаментом аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА, іншими управліннями та відомствами.

«Кожен крок на шляху до сталого функціонування рибогосподарських підприємств ми робимо з урахуванням воєнного стану, який сьогодні діє в нашій країні через військову агресію росії проти України» – зазначив Родіон Абашев.

Отже, чекаємо на появу улюбленого дунайского делікатесу на рибних ринках Бессарабії з найоптимальнішою ціною для споживача.

Нагадаємо, минулого року ціна була майже удвічі більшою, ніж у 2021 році.