Ще один автомобіль повністю відремонтували та підготували для потреб військових на підприємстві місцевого підприємця Сергія Терьохіна. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на першого заступника голови Саратської громади Івана Дудуша.

Мешканці громади вже не перший раз об’єднуються для допомоги у придбанні та ремонті автотранспорту, необхідного на передовій їхнім землякам. Цього разу для роботи на фронті готували автомобіль ВАЗ-2121 «Нива» із дизельним двигуном, який придбано завдяки фінансовій підтримці місцевого жителя Олександра Небоги.

Щоб авто вдало забезпечувало ефективне виконання поставлених завдань українськими захисниками, майстри відремонтували та привели у робочий стан кожну деталь машини.

Після закінчення ремонту автомобіль було завантажено продуктами харчування та медикаментами з перев’язувальними засобами, які надали  головний лікар КП «Саратська ЦЛ» Роман Миколайович Балан та головний лікар КП «Саратська ЦПМСД» Олександра Павлівна Стогній.

Авто вже вирушило на Донеччину до бійців із Саратської громади з 18 окремого батальйону морської піхоти 35 бригади ім. контрадмірала Михайла Остроградського.

Як зазначив Іван Дудуш, питання забезпечення військових формувань транспортними засобами було і залишається одним із пріоритетних.

«Спільно із волонтерами та благодійниками ми намагаємось у найкоротші терміни знаходити все необхідне за запитами наших захисників, адже це неабияка допомога їм у боях. Це вже не перше авто, яке ми передали військовим, і надалі будемо продовжувати цю практику. Нехай ці автомобілі допомагають воїнам впевненіше почуватися на бездоріжжі, рятують життя та сприяють поверненню окупованих українських територій», – підкреслив перший заступник голови Саратської громади.