Відсьогодні, 3 жовтня, на порталі та у застосунку «Дія» стали доступні для придбання цінні папери, що випускає держава під час воєнного стану. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації.

Як пояснюють у цифровому відомстві, що вартість однієї військової облігації стартує від 900 гривень, а придбати їх можна стільки, скільки забажає користувач.

Простими словами, українці таким чином отримують додаткову можливість допомогти своїй державі під час війни: купуючи облігації, людина дає державі в борг гроші та назад отримує їх з відсотками. Це як депозит державі, який працює на перемогу.

Зауважимо, що військові облігації різняться за датою виплат – на строк до 1,5 року та відсотками доходу – від 11 до 16% річних. А також за назвами на честь тимчасово окупованих міст та територій — Херсон, Мелітополь, Маріуполь, Крим тощо.

Варто зазначити, що для того, аби придбати військові облігації через мобільний додаток «Дія», треба оновити його до останньої версії.

Послугу реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством фінансів, Національною Комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національним банком України та за підтримки Укрзалізниці.