укравтодор

Головними завданнями працівників компанії стали роботи з розчищення доріг, зведення тимчасових переправ та вдосконалення доріг до кордону. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на «Укравтодор».

В умовах блокування морських портів, автомобільні дороги Одещини, які ведуть до союзної Молдови, в 2022 році стали надважливими для економічної безпеки держави. Щоб оптимізувати потік вантажівок під час повномасштабного вторгнення, працівники «Укравтодору» облаштовували і розширювали майданчики тимчасового відстою на дорогах:

  • М-15 Одеса – Рені біля міста Рені (має асфальтобетонне покриття);
  • М-15 Одеса – Рені біля села Саф’яни (має асфальтобетонне покриття);
  • Т-16-30 Струмок – Шевченкове – Кілія біля міста Кілія (має асфальтобетонне покриття).

Для поліпшення логістики в обхід невизнаної Придністровської республіки було відремонтовано ділянку автошляху Т-16-27 до пункту пропуску Серпневе. Від з’їзду з автомобільної дороги М-15 Одеса — Рені біля селища Сарата на Т-16-27 та до кордону з Республікою Молдова також забезпечено належний проїзд.

Варто наголосити, що аварійний ремонт допоміг поліпшити проїзд такими автошляхами:

– Н–33 Одеса–Білгород–Дністровський–Монаші–/М-15/. На ділянці протяжністю 6,6 км укріпили основу і влаштували шар асфальтобетонної суміші на модифікованому бітумі;

–М–28 Одеса – Южний – /М-14/ (локація «Два Стовпи»). Ліквідовано аварійні деформації покриття, а саме колійність та вибоїни.

Також наразі виконуються відновлюванні роботи на мосту, який постраждав внаслідок військової агресії рф. Нагадаємо, що наприкінці весни у міст на автомобільній дорозі Н–33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші – /М-15/ влучила ворожа ракета. На сьогоднішній день основні роботи виконанні, залишилось нанести вирівнюючий шар покриття.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.