іонсканер

IONSCAN 500DT отримали митники Одещини в рамках проєкту міжнародного технічного співробітництва, який реалізується за підтримки Посольства США в Україні. Вказане обладнання буде працювати в пунктах пропуску Орлівка, Старокозаче, Рені та Одеському морському порту. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Одеську митницю.

Іонсканер вражає своїми можливостями:

– може одночасно виявляти вибухові речовини (широкий спектор військових, комерційних та саморобних вибухових речовин) та наркотики (кокаїн, героїн, амфетамін, метамфетамін, MDA, THC тощо);

– всього за 8 секунд здатний виявити й ідентифікувати понад 40 вибухових та наркотичних речовин.

При досить невеликих розмірах іонсканер має великий сенсорний кольоровий дисплей та об’ємне сховище даних. Детектор сертифіковано за стандартом продуктивності ECAC для ETD щодо пасажирів та вантажів.

Міжнародні експерти при поставці обладнання провели також спеціальний тренінг, під час якого допомогли співробітникам Управління протидії контрабанді наркотиків та зброї, а також працівникам митних постів,  розташованих безпосередньо на кордоні, опанувати всі технічні можливості пристрою IONSCAN 500DT.

Обладнання буде допомагати митникам Одещини виявляти факти незаконного переміщення зброї та вибухових речовин через державний кордон України.

Диво-технику виготовила канадська компанія Smiths Detection, світовий лідер у галузі технологій виявлення загроз та перевірки безпеки.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.