Starlink

Вчора, 26 січня, в «Пункті незламності», що розгорнув свою роботу на базі освітнього закладу Кулевчанської сільської ради, було встановлено користувацький термінал (супутникову антену) системи супутникового інтернету «Starlink». Про це повідомляє повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Білгород-Дністровську районну державну адміністрацію.

Необхідний пристрій у випадку повного блекауту дасть можливість мешканцям Кулевчі та навколишніх сіл мати зв’язок з рідними. Під’єднання та налаштування супутникового інтернету здійснив т.в.о.начальника відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації та організації ЦНАПів Максим Жупанський. Головний спеціаліст відділу з питань охорони праці та техніки безпеки Валентин Могурян провів експрес навчання з відповідальною особою щодо правил поводження та дотримання техніки безпеки при користуванні новим обладнанням.

Нагадаємо, що від початку воєнних дій Україна отримала тисячі пристроїв «Starlink» для використання на об’єктах критичної інформаційної інфраструктури як гуманітарну допомогу. Вони забезпечують життєдіяльність країни там, де немає іншого звʼязку.

При сприянні міжнародних організацій, Білгород-Дністровський район отримав станом на сьогодні 4 таких станції.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.