пляжний сезон

Через воєнний стан в Україні пляжі Одеси та узбережжя Чорного моря в  області, на яких влітку повно людей, досі залишаються заборонені для відвідування. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на прессекретаря ОК «Південь» Наталію Гуменюк.

Як повідомила під час чергового телемарафону речниця ОК «Південь», поспішати на пляж цього року не варто.

«Поки що рано говорити, що узбережжя – це курортна зона. Насамперед це лінія оборони», – підкреслила вона.

Окрім того, в Одеській ОВА досі обговорюється питання відкриття прибережних закладів, зокрема клубів у літній сезон. Також відомо, що «танці на кістках» чиновники влаштовувати не збираються, але обіцяють при цьому врахувати побажання підприємців.

Заборона на відвідування узбережжя Одеси, як і раніше, залишається в силі, і немає ознак того, що її незабаром планують скасувати.

«У нас є відповідний досвід минулого року. Тому не буде в Одесі «танців на кістках», адже воєнний час передбачає відповідні вимоги. Утім, буде враховано досвід минулого року, коли було створено відповідні центри дозвілля та відпочинку. Я думаю, що всі ці питання будуть узгоджені та враховані побажання підприємців. Адже економіка має працювати, тому що саме вона – оборона нашої держави та підтримка ЗСУ», – зазначив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.