ЦНАП Арциз

Сьогодні, 7 лютого, Арцизька міська територіальна громада Болградського району Одеської області отримала мобільний офіс – портативне робоче місце адміністратора ЦНАП. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Арцизького міського голову Сергія Парпуланського.

Мобільний офіс – це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінне надання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.

Валізка укомплектована ноутбуком, сканером, принтером, Wi-Fi роутером для доступу до Інтернету, акумулятором, терміналом для здійснення платежів, вебкамерою тощо.

Жителі сіл, особи з інвалідністю, люди похилого віку та громадяни, які не мають можливості дістатися до відділу ЦНАП у місті Арциз, тепер зможуть отримати необхідні адміністративні послуги на місцях.

Так, завдяки мобільному ЦНАП мешканці зможуть зареєструвати місце проживання, оформити субсидії, пільги, отримати нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та інші послуги, не виходячи зі свого будинку.

Арцизька громада отримала дану допомогу від Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).