контейнери для сміття

Вже надійшла перша партія великих нових контейнерів, які були закуплені за рахунок коштів міського бюджету. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Болградську міську раду.

Перша партія контейнерів складається з 1 300 штук, кожний – об’ємом 120 л. Наразі йде їхній розподіл між жителями сіл Виноградівка та Табаки. В першу чергу, серед тих, у кого немає перед КП «Горводоканал» боргів за вивезення сміття та укладено договір на цю послугу з підприємством.

Як повідомив директор КП «Горводоканал» Болградської міської ради Анатолій Ільченко, старостами сіл була проведена велика підготовча робота і складено списки одержувачів. Людям похилого віку нові контейнери доставляються в селах співробітниками КП «Горводоканал» за допомогою мотоблоків, яким забезпечені всі населені пункти громади.

«Ми маємо намір уникнути великих контейнерів у приватному секторі та забезпечити абонентів індивідуальними контейнерами», – додав Анатолій Ільченко.

Друга партія сміттєвих контейнерів наразі знаходиться у дорозі – 1 800 контейнерів на 120 л і 345 на 240 л. Їх розподілять між наступними населеними пунктами громади – Залізничне, Владичень, Оксамитне, Тополине та Болград.

Однак у пріоритеті на отримання, знову ж таки, будуть ті громадяни, які уклали договір із КП «Горводоканал» та своєчасно оплачують послугу вивезення сміття.

Нагадаємо, що такими діями міська влада бажає відійти від великих контейнерів та забезпечити всіх індивідуальними. Винятки становитимуть лише багатоповерхові будинки Болграда.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.