житло для впо

Одещина має прийняти у себе ще 50 тисяч співвітчизників з інших регіонів України, які змушені залишити свої будинки через війну. З них 1200 осіб, за планом Уряду, мають знайти прихисток на території Болградської громади. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Болградську міську раду.

Найближчими днями до Болградської громади має прибути велика кількість внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій країни, яким необхідно допомогти із забезпеченням житла.

Болградська міська рада звертається до мешканців громади, а також до власників будинків чи квартир, які наразі виїхали на проживання за межі громади, з проханням допомоги з житлом тим, хто його потребує:

«Якщо у вас є вільне житло чи вільні кімнати (кімната) у будинку (квартирі) для розміщення людей, які шукають прихисток від військових дій, просимо повідомити про це Болградську міську раду за адресою: м. Болград, вул. Шпитальна, 45, тел. (04846) 4-12-59 або відділ містобудування та архітектури, будівництва, ЖКГ та державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Болградської міської ради за адресою: м. Болград, вул. Терещенко, 65, тел. (04846) 4-32-09. В селах громади можна звернутися до стратостатів».

Нагадуємо, що за розміщення ВПО власники житла отримують від держави грошову компенсацію, яка з початком опалювального сезону буде збільшена у двічі.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.